Tina Ivanovic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Press- Novosti

+13
heroina
Skorpija
Crni lepotan
x-tina
Tyanaaa
Miho
Dragana1995
popaj_zaa
POSH
Jugogirl
*Andrea*-Admin*
Jummy
MartinMatoMartin
17 posters

Stranica 1 / 5. 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Press- Novosti Empty Press- Novosti

Postaj  Gost pet sij 25, 2008 12:51 am

Postavljajte sve ono sto su mediji pisali o Tini, ali i zanimljivosti koje se događaju oko nje!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Press- Novosti Empty Re: Press- Novosti

Postaj  MartinMatoMartin pet sij 25, 2008 12:56 am

16. april 2007.
3 MINUTA 3 HILJADE!
Folk pevačica Tina Ivanović za četiri para cipela dala tri hiljade evra!


Prilikom prošlonedeljne tezge u Frankfurtu Tina Ivanović nije odolela a da malo slobodnog vremena ne izdvoji za kupovinu. Kako saznajemo od izvora Kurira koji je želeo da ostane anoniman, folkerka je u roku od samo nekoliko minuta na četiri para cipelica spiskala skoro tri hiljade evra!

- Tina je posetila popularni tržni centar. Obilazila je butike, ali ušetala je samo u lokal sa ekskluzivnom obućom. Devojka koja ju je uslužila kaže da je pevačica ušla, pogledala po policama šta je izloženo, pokazala na jedne, probala i - kupila.

- Onda je zatražila druge, pa treće, četvrte... tako da je prodavačica izrazila sumnju da se potencijalna mušterija šali. Međutim, kada je Ivanovićeva zatražila račun, devojka je promenila boju lica i najljubaznije je uslužila. Nije se dugo zadržala, a iz prodavnice je išetala sa nekoliko kesa.

- Prodavačica ju je ispratila do vrata poželevši da ih ponovo poseti. Kako i ne bi kada je Tina za nekoliko minuta postala bogatija za četiri para cipela, ali i lakša za skoro tri hiljade evra! Pazarila je dva para braon, jedne crne i jedne crvene cipele i tako obogatila svoju kolekciju, koja već broji preko dvesta pari - tvrdi naš izvor.

Tina nam je potvrdila verodostojnost ove priče:
- Nisam mogla da se odlučim za jedan model, pa sam pazarila sva četiri koja su mi se dopala. Neko sakuplja medvediće, neko vina, a ja cipele. Hobi jeste skup, ali i koristan, jer te cipele uglavnom nosim, a neke poklonim sestri, drugaricama.

- Mnogi mi kažu da preterujem, ali toliko sam zaokupljena obućom da me kupovina garderobe ni približno toliko ne ispunjava. Uostalom, sve sam zaradila teškom mukom, pa zato sebi hoću da priuštim sve što poželim. Doduše, ako sam u situaciji - zaključila je srpska Imelda Markos.

MartinMatoMartin
moderator
moderator

Broj postova : 471
Registration date : 16.01.2008

[Vrh] Go down

Press- Novosti Empty Re: Press- Novosti

Postaj  MartinMatoMartin pet sij 25, 2008 12:59 am

A OD DEČKA OGRLICA
Tina Ivanović nedavno na tezgi izgubila lanac, koji joj je lane za rođendan poklonio dečko, a ove godine joj je kupio još vredniju ogrlicu


Nakon što od kolega dobija samo reči hvale za upravo završeni album kojim će, kako kažu, napraviti preokret u karijeri i veliki eksperiment, Tina Ivanović je od dečka za rođendan dobila ogrlicu od belog zlata vrednu 3.000 evra, saznaje Kurir iz dobroobaveštenih izvora bliskih ovoj folkerki:

- Tinu je lane, 28. septembra, kad je proslavljala rođendan, dečko Zvezdan, između ostalog, počastio i zlatnim lancem. Njegova cena je bila oko 1.000 evra, a pevačica ga je nosila skoro u svakoj prilici... Sve donedavno, kad se ovom poklonu gubi svaki trag. Na jednoj tezgi pevačica nije ni primetila da lanca nema. Tek kad se presvlačila videla je da nešto fali. Svi koji su bili u lokalu u kome je nastupala dali su se u potragu, ali od skupocenog nakita ni traga.

Tina je insistirala da ga svi još malo potraže sumnjajući da je tu jer je bio na njoj od samog polaska na put, nije ga stavljala pred nastup, te se nije sećala gde bi i kad usput mogao da joj nestane. S obzirom na to da joj se bliži rođendan, dečko joj je već darovao poklon - ogrlicu od belog zlata, za koju je izdvojio čak 3.000 evra. Time je hteo da joj nadoknadi "štetu" koju je sama prouzrokovala, ali nije želeo da ona bira ogrlicu, nego ju je iznenadio ne mogavši da sačeka petak. Uz kutijicu je išla i poruka "čuvaj je kao što mene čuvaš, a ako je i izgubiš, mene nećeš nikada".

- Tačno je da sam dobila prelepu ogrlicu. Skupa je i strah me je da je nosim, ali valjda ću sada imati više sreće. Obožavam nakit, Zvezdan to zna i baš se potrudio.Veoma sam ganuta i polaskana ovim njegovim gestom - ushićeno je izjavila.

Pa koja žena ne bi bila?!
p.s.poruka je izvrsna. bravo za zvezdan!!!


Zadnja promjena: ; pet sij 25, 2008 1:02 am; ukupno mijenjano 1 put.

MartinMatoMartin
moderator
moderator

Broj postova : 471
Registration date : 16.01.2008

[Vrh] Go down

Press- Novosti Empty Re: Press- Novosti

Postaj  MartinMatoMartin pet sij 25, 2008 1:00 am

TINA SE OKREĆE BALADAMA

Folkerka koja je poznata po vrcavim hitovima „Bunda od nerca“ ili „Porše kabrio“ Tina Ivanović za nekoliko dana objaviće svoj novi CD. Ovoga puta se odlučila za eksperiment, i to u svakom pogledu. Osim pesama kao što je „Miris ljubavi“, po kojoj CD i nosi ime, na ploči će se naći još neka balada, u kojima će se, kako Tina kaže, pre svega obratiti ženama:

- Tekstovi su takvi da će se nežniji pol pronaći u njima - kaže Ivanovićeva. - Imaću i nekoliko disko pesama za mladu publiku. A oni koji su navikli na moj stajling - biće, verujem, prijatno iznenađeni, jer sam totalno drugačija! Pesme će se čuti za koji dan, pa željno očekujem reakcije. Ako je suditi po komplimentima koje dobijam od kolega, bez lažne skromnosti, popeću se bar dva-tri stepenika na estradnoj sceni.


Zadnja promjena: ; pet sij 25, 2008 1:02 am; ukupno mijenjano 1 put.

MartinMatoMartin
moderator
moderator

Broj postova : 471
Registration date : 16.01.2008

[Vrh] Go down

Press- Novosti Empty Re: Press- Novosti

Postaj  MartinMatoMartin pet sij 25, 2008 1:01 am

HOTELIJERKA
Folk pevačica Tina Ivanović nakon radnog odmora na Crnogorskom primorju prionula na završetak kuće i izgradnju slične za svoje roditelje, a umesto diskoteke otvara - hotel!


Tek što se vratila sa letovanja, na kome nije propuštala da odradi i poneku tezgu, Tina Ivanović je zasukala rukave i sa suprugom Zvezdanom prionula na završetak kuće u Malom Mokrom Lugu.

Upekla zvezda, radnici zvrje po dvorištu, a pevačica, umesto da planduje, dala se na posao, i to - građevinski. Ona i njena jača polovina čvrsto su rešili da konačno završe svoje gnezdo, tj. velelepnu vilu (o kojoj je Kurir pisao pre nekoliko meseci kada im je u dvorište bačena eksplozivna smesa), tvrdi odlično upućeni izvor Kurira i dodaje da su "građevinski apetiti" ovog para u međuvremenu porasli:

- Uporedo, Ivanovićeva je kupila sav neophodan građevinski materijal za još jednu kućerinu. Naime, roditelji joj puno nedostaju, pa je odlučila da napravi krupan korak - da im napravi pravu vilu i preseli ih iz Velike Plane u Beograd, odnosno Mali Mokri Lug. Plac na kome niče "novi život" Ivanovića nedaleko je od kuće njihove ćerke, a useljenje će biti pred novogodišnje praznike. Iako su izdaci ogromni, folkerka se raduje kao malo dete što će joj u komšiluku biti niko drugi do roditelji. Nastupe je proredila jer sprema novi album, a sve vreme van studija provodi sa radnicima, pošto su ona i Zvezdan odlučili da prošire poslovni prostor, i to podosta, kako bi umesto planirane diskoteke otvorili hotel! - tvrdi naš sagovornik.

Tina nam je potvrdila navedene informacije, podvlačeći da jedva čeka da uz nju non-stop budu roditelji, a na pitanje - ko će da iznajmljuje sobu u hotelu u Malom Mokrom Lugu, bez pardona će:
- Svi luksuzni hoteli u Beogradu su puni. I naš će biti prebukiran, samo kada završimo izgradnju i uređenje. O njemu će se pričati, jer takvih kakav smo zamislili je malo... Ma, pravimo čudo! - rekla nam je Tina.

MartinMatoMartin
moderator
moderator

Broj postova : 471
Registration date : 16.01.2008

[Vrh] Go down

Press- Novosti Empty Re: Press- Novosti

Postaj  MartinMatoMartin pet sij 25, 2008 1:06 am

Tina Ivanović ZA RAZLIKU OD SEKE ALEKSIĆ, ANDRIĆA SAM ČITALA I CITIRALA U OSNOVNOJ ŠKOLI!

Iako se probila i postala prepoznatljiva po provokativnim, tzv. "sponzorskim" pesmama, Tina Ivanović je odlučila da novim albumom "Miris ljubavi" okrene novu stranicu u svojoj karijeri. Umesto utabanog puta, pevačica sada igra na kartu suptilnog imidža i sentimentalnih pesama. "S obzirom na to da pevam daleko ozbiljnije pesme, tako ću se i oblačiti - malo umerenije, ali daleko od toga da ću izgledati kao opatica", objašnjava popularna pevačica.*Videvši fotografije koje prate novi album, neki te nisu prepoznali. Zbog plavih sočiva ili zato što nisu navikli da me vide obučenu?! (smeh) Prezadovoljna sam novim fotografijama, a gledajući ih, čini mi se da sam se malo prolepšala. Što se pitanja tiče, meni i odgovara da se ljudi čude mojim novim fotkama. U svakom slučaju bolje i tako nego da su ravnodušni. *Koji je konkretan razlog zbog kojeg si rekla zbogom ''sponzorskim'' pesmama? Mislim da sam na pomenutu temu sa numerama ''Bunda od nerca'' i ''Kabrio porše'' dovoljno rekla. Žao mi je što su neki ljudi moju ličnost poistovećivali sa pesmama koje sam snimala i ''lepili'' mi svakakve epitete. Da se ne lažemo i ne žmurimo, pomenute pesme oslikavaju surovu stvarnost vremena u kojem živimo. *Ali, muškarci nisu navikli na tebe takvu...Opet ponavljam, daleko od toga da ću se u budućnosti odevati kao kaluđerica, ali će moj novi imidž biti daleko umereniji. Ne, neću spaliti sve miniće i korsete koje imam kod kuće. *Izdaješ album u isto vreme kad i Seka Aleksić, Jelena Karleuša, Saša Matić, Aca Lukas... Plaši li te konkurencija? Da se plašim, verovatno bih čekala neko drugo vreme. Verujem u sebe i svoje kvalitete, kao i u svoje saradnike. Sa druge strane, zdrava konkurencija je uvek dobrodošla, jer samo tako prave vrednosti mogu da isplivaju. *Kako komentarišeš to što je Saša Popović izbacio Zlatu Petrović iz ''Granda'', nakon što se obnažena slikala za jedan tabloid? Usput sam čula za to. Ako je do toga zaista došlo, žao mi je Zlate, kao što bi mi bilo žao i svake druge kolegice na njenom mjestu. *Viđaš li sina iz prvog braka? To je moja privatna stvar koja ne treba da interesuje javnost. Ipak, ako je nekom za utehu - da, viđam ga i brinem o njemu. To je dovoljno na ovu temu. *Nije malo onih koji tvrde da si se svojevremeno, u par navrata, fotografisala sa njim i nakon toga ga ponovo zaboravila? E, takvima poručujem da prvo počiste smeće u svom dvorištu, pa tek onda neka brinu o čistoći u tuđem. *Tvoja kolegica Seka Aleksić je nedavno u intervjuu citirala Andrića. Čitaš li ti knjige? U posljednje vrijeme najčešće čitam novine, što zbog prirode posla, što zbog opšte informisanosti. Što se Seke tiče, Andrića sam čitala kad je trebalo - u osnovnoj i srednjoj školi kao obaveznu lektiru i citirala ga, ali u školskim zadacima...

MartinMatoMartin
moderator
moderator

Broj postova : 471
Registration date : 16.01.2008

[Vrh] Go down

Press- Novosti Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Jummy pet sij 25, 2008 5:33 pm

Hvala Martine na predivnim textovima! Wink
Jummy
Jummy

Broj postova : 397
Registration date : 16.01.2008

[Vrh] Go down

Press- Novosti Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Gost sub sij 26, 2008 10:59 pm

TINA IVANOVIĆ KOPIRA JELENU KARLEUŠU?!

Kopiranju nikad dosta! Nakon našeg pregledavanja Videa Grand Show-a u kojem je Tina Ivanović 22.01.2008. godine otpjevala svoju novu pjesmu "Bambus" uočili smo njezin čudan stajling...
Naime, Tina Ivanović je prije nekoliko dana, točnije prije 4 dana na snimanju Grand Show-a obukla potpuno identičnu haljinu Jeleni Karleuši koja je 28.10.2007. godine svoju haljinu obukla na reviji Darka Kostića što možete i uočiti na našoj fotografiji...
Press- Novosti Pms-tinajk
Znači li to da Tina Ivanović zaista kopira Jelenu Karleušu?!
Tekst: Folkshowbiz Slika: Folkshowbiz

folkshowbizz.bloger.hr

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Press- Novosti Empty Re: Press- Novosti

Postaj  *Andrea*-Admin* sub sij 26, 2008 11:18 pm

Andrea-Admin je napisao/la:ne kopira je bre !!!!! i sami pitajte tinuuu mozda tinu kopira karleusa
*Andrea*-Admin*
*Andrea*-Admin*
Admin
Admin

Broj postova : 293
Age : 32
Lokacija : Beograd
Registration date : 15.01.2008

http://www.sakopolumentafanclub.com

[Vrh] Go down

Press- Novosti Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Gost sub sij 26, 2008 11:21 pm

Andrea,u potpunom pravu si!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Press- Novosti Empty Re: Press- Novosti

Postaj  *Andrea*-Admin* sub sij 26, 2008 11:22 pm

kRaljiiCa*. je napisao/la:Andrea,u potpunom pravu si!

naravno..... Razz Razz Razz
*Andrea*-Admin*
*Andrea*-Admin*
Admin
Admin

Broj postova : 293
Age : 32
Lokacija : Beograd
Registration date : 15.01.2008

http://www.sakopolumentafanclub.com

[Vrh] Go down

Press- Novosti Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Gost ned sij 27, 2008 1:08 am

Zamolio bih vas sve jos jednom da komentare ostavite u temu predvidjenu za to.

Hvala

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Press- Novosti Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Gost ned sij 27, 2008 1:34 am

Pevačica da bude kraljica?
Smešno!



Seksi Tina Ivanović uspela je da preživi veliku čistku u Grandu - pesme s njenog novog albuma već se evuše, ali pravu premijeru Tina planira u novom serijalu popularnih emisija. Međutim, reklama koja nedeljama najavljuje njen CD izazvala je mnogo polemike – kažu devojka na slikama nije ona!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Press- Novosti Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Jummy ned sij 27, 2008 3:51 am

TINA ne kopira JK!

1.Haljine su razlicite duzine
2.Tinina je vise crne boje
3.Tinina nema duge rukave
4.Drugog su materijala
5.Razlicitog su kroja u kragni,tj.razlicito sivenje na kragni
6.Nisu uopste identicne,jasno se vide razlike.

Svako ko ima dobar vid reci ce da sam u pravu! Exclamation
Jummy
Jummy

Broj postova : 397
Registration date : 16.01.2008

[Vrh] Go down

Press- Novosti Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Gost ned sij 27, 2008 11:08 pm

da.. u potpunosti se slažem... užas od posta!!!! totalno su promašili temu! razliek su i više nego očigledne!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Press- Novosti Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Gost ned sij 27, 2008 11:12 pm

jel netko kupio ovaj broj "Svet-a" vidi mda ima nešto o Tini!??

Press- Novosti 158

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Press- Novosti Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Jugogirl pon sij 28, 2008 9:23 am

Press- Novosti Eingescanntesbild1ga8.th

Wink
Jugogirl
Jugogirl

Broj postova : 90
Age : 35
Lokacija : Nemacka
Registration date : 16.01.2008

http://www.Jana-Forum.com

[Vrh] Go down

Press- Novosti Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Gost pon sij 28, 2008 7:00 pm

Shocked Razz Very Happy Sad

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Press- Novosti Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Jugogirl sri sij 30, 2008 10:52 am

Press- Novosti Eingescanntesbild3kd6.thPress- Novosti Naslovna150tt6.th
Jugogirl
Jugogirl

Broj postova : 90
Age : 35
Lokacija : Nemacka
Registration date : 16.01.2008

http://www.Jana-Forum.com

[Vrh] Go down

Press- Novosti Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Jugogirl sri sij 30, 2008 11:37 am

Press- Novosti Naslovna150uc6


PAPARAZZO! Kada je postavio pitanje koje se Tini nije dopalo, Kapriš dobio po - frizuri! Ne kaže se više "nemoj da te bije maler", već nemoj da te frizira Tina!

FRIZIRA TINA!


Kako se popularna Tina Ivanović u posljednje vrijeme ostrvila na koleginice osuvši paljbu po svakoj koja joj se zamjerila, očekivali smo da će se u međuvremenu sa nekom i počupati. Ipak, nismo se nadali da će na nedavno održanom koncertu u Bijeljini "istresti" na nedužnom frizeru Aleksandru Kaprišu. Naime, razgovarajući sa Janom, Kapriš je na trenutak okrenuo leđa Tini koja je sjedila do njega. Kako se dosađivala čekajući nastup, Tina je odlučila da se pozabavi Kapriševom frizurom pletući mu kosu u pletenicu. Kada je u jednom momentu frizer upitao Tinu nešto što se njoj nije dopalo, pjevačica je, slučajno ili namjerno, Kapriša dobro počupala zbog čega je on tako glasno viknuo da je u prostoriji nastao tajac. Neki su pomislili da je izbila tuča, pa su pojurili u njihovom pravcu.
Iako je sve vrijeme bila uz njih, ako je suditi po izrazu njenog lica, Jani nije bilo najjasnije šta se dešava - ko tu koga frizira ili ko će koga da namlati, pa je prvom prilikom utekla ostavivši pjevačicu i njenog frizera da se na miru "obračunaju".
"To sam im zabranio jer nisam želio da mojom pjesmom popunjavaju album. Pošto su oni to već uradili bez mog pristanka, odlučio sam da ih tužim i da im ispostavim zahtjev za isplatu odštete u koji je, između ostalog, uključen i iznos za plaćenu avionsku kartu koju nisam mogao da vratim", objasnio je pjevač uz napomenu: "Iz 'Melosa' su mi ponudili kompenzaciju - da oni reklamiraju moj novi album ako odustanem od tužbe, odnosno zahtjeva za nadoknadu štete. Sljedećih dana, kada se sretnem s rukovodstvom te kuće, odlučiću šta mi je činiti. Dakle, sve kombinacije su u igri", kaže Zoran Janković.
Jugogirl
Jugogirl

Broj postova : 90
Age : 35
Lokacija : Nemacka
Registration date : 16.01.2008

http://www.Jana-Forum.com

[Vrh] Go down

Press- Novosti Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Jugogirl sri sij 30, 2008 11:41 am

Press- Novosti Naslovna150px0

ESTRADA U ROVOVIMA! Do juče mirna Tina Ivanović postaje polako jedna od najvecih skandal-majstorica na estradi! Nakon sukoba sa Sekom, Tina je potkacila i Miru Skoric uzvrativši joj na njenu konstataciju da nikad ne bi pevala "Bundu od nerca" - "Ni ja ne pevam njene pesme na nastupima! Žena nema nijedan hit!"

IZ TINE STO ĐAVOLA VIRE!


Gotovo preko noći, "sitna ali dinamitna" Tina Ivanović stekla je nadimak Nagazna Mina jer svaki čas "nagazi" neku od svojih koleginica. Do juče tiha, mirna i povučena pevačica počela je da proziva svoje "sapatnice" osipajući verbalnu paljbu po njima. Još se nije slegla prašina koju je podigla kada je javno prozvala Seku Aleksić poručivši joj: "Neka me se okane i prestane da me pljuje, inače će biti svašta", a već je na pomolu novi estradni sukob - ovoga puta Tina se "ostrvila" na Miru Škorić.
Naime, u izjavi za emisiju "Svet u boji" potvrdila je da je sa Sekom na ratnoj nozi i tom prilikom oštro je poručila: "Još nije bilo pravog sukoba, ali to ne znači da ga neće biti".
Potom je ova pevačica saznala da je u istoj emisiji Mira Škorić stala u odbranu Seke Aleksić izjavom: "Seka je pevačina! Tininu pesmu 'Bunda od nerca' nikada u životu ne bih otpevala". Tina nije htela da ostane dužna iskusnijoj i nešto starijoj koleginici, pa je odlučila da i nju nagazi. "Kako Škorićka može da kaže da ne peva na tezgama megahit kao što je 'Bunda od nerca'?! Uostalom, prava je istina da na nastupima ne pevam njene pesme, ne zbog toga što je bojkotujem, nego zato što ne mogu da se setim koji je hit ta žena snimila", reče Tina i ostade živa i zdrava. Bar za sada. Mira Škorić nije htela da komentariše ovu prozivku, već je poručila da će sa Tinom raspraviti u četiri oka!
Da će taj obračun biti dostojan onog kod "OK korala" ne sumnjamo jer svi koji malo bolje poznaju Miru znaju da ona nikome ne ostaje dužna. Štaviše, teško onome ko joj se zameri. U to se najbolje uverila Vesna Rivas koja se svojevremeno drznula da u neformalnom ćaskanju "spomene" Škorićku u negativnom kontekstu, pa su ona i njene čivave jedva izvukle živu glavu prilikom susreta sa Mirom.
Jugogirl
Jugogirl

Broj postova : 90
Age : 35
Lokacija : Nemacka
Registration date : 16.01.2008

http://www.Jana-Forum.com

[Vrh] Go down

Press- Novosti Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Jugogirl sri sij 30, 2008 11:43 am

Press- Novosti 21384487zk8gc9


Intervju sa TINOM IVANOVIĆ! ula sam da zbija šale na moj račun nazivajući me pogrdnim imenima i mogu da joj poručim da me se okane!

ŠOKIRALA SAM SE KAD SAM ČULA DA ME JE SEKA PLJUVALA!


Roditelji su se mnogo mučili da bi sestru i mene valjano školovali. Sećam se da su podizali kredite, ne da bi kupovali stanove ili nameštaj, već da bi nama kupili tople kapute, zimske cipele, školske knjige...
Nikada neću zaboraviti svoju prvu "tezgu" u jednom lokalu kod rumunske granice, na kojoj sam zaradila 1.500 maraka
Isplakala sam reku suza zbog priče o mom sinu koji ne živi sa mnom. Ipak, savršeno sam svesna da upravo tabloidi stvaraju zvezde. Ukoliko te nema u tabloidu, nisi zvezda
Svojom pojavom na estradnoj sceni pevačica Tina Ivanović prijatno je iznenadila publiku hitom "Bunda od nerca". Istini za volju, trebalo je imati mnogo hrabrosti, kako sama kaže, "čuke i herca", pa snimiti pesmu koja provokativnim tekstom, bez lažnog puritanizma, pojednostavljuje današnje muško-ženske odnose. I dok su mnogi tu numeru odmah proglasili "himnom sponzoruša", Tina nam je objasnila da to nije tačno: "Materijalno bogatstvo koje se potencira u pesmi zapravo treba da bude kompenzacija za ljubav i trud muškaraca, za pažnju i nežnost kojom bi trebalo da obasipa voljenu damu. Nije poenta u skupim poklonima, već u tome da danas nema džentlmena koji bi baš sve na svetu dali za ruku svoje voljene", objašnjava Ivanovićeva na početku.
- Na koga bi trebalo da se ugledaju današnji momci?
Neka malo prelistaju istorijske knige. Nekada se ratovalo zbog žena i njihove lepote, na kocku su stavljana čitava kraljevstva! A današnje muškarce mrzi da se udvaraju, da dele komplimente, kupe čokoladu ili cvetić...Tako nešto ih smara. Zaboravili su da devojke treba da posmatraju kao boginje. Moja pesma im je nešto kao jasna i glasna opomena, podsetnik na bonton i pravila lepog ponašanja.
- Kakav je tvoj dečko?
Sjajan! U svakom pogledu. Pre neki dan polemisala sam sa društvom u vezi sa tvrdnjom da iza svakog uspešnog muškarca stoji uspešna žena i da bi na estradi trebalo da se preformuliše u - iza svake upešne pevačice stoji još uspešniji muškarac. Smatram da svaka žena, pogotovo ako je pevačica, pored sebe mora da ima stabilnog i snažnog partnera koji će joj pružiti podršku u svakom momentu. Pogledajte vodeće žene na našoj estradi... Sve one ostvarile su najveći uspeh onda kada su kraj sebe imale sposobne partnere i uspešan emotivno-ljubavni život. Ceca je najviše blistala i dominirala estradnim nebom u vreme kada je bila sa Željkom, Indira je napravila veliki "kambek" uz Raletovu pomoć, Dara se, pored boljih pesama, i prolepšala i uozbiljila uz Lakija, zatim tu su Viki i Taške, Seka i Zoran, Stoja i Darko. Težak je ovaj naš posao, pare nam ne padaju s neba. Mukotrpan je to rad - mnoge besane noći, dani na putu, s koferima u rukama. U paru je mnogo lakše proći kroz sve to.
- Priča se da u poslednje vreme nije lako zaraditi na estradi?
Kako za koga. Ko hoće da radi, za njega uvek ima. Mnogo zavisi i od toga kakve su želje i prohtevi, koliko se troši. Nije problem za 15 minuta potrošiti čitavu honorar za koji si radio celu noć i vratiti se u Srbiju bez dinara i sa pričom "da se nema para".
- Malo se zna o tvom privatnom životu. Gde si se rodila, odrasla, kako si počela da pevaš?
Nisam odrasla u bogatstvu, raskoši i izobilju. Imala sam siromašno, ali srećno detinjstvo. Rođena sam u Kosovskoj Kamenici, a kad sam imala nepunih godinu dana, preselili smo se u malo mesto blizu Velike Plane. Tamo sam završila osmogodišnju, a u Beogradu srednju školu. Roditelji su se mučili da bi sestru i mene valjano školovali. Sećam se da su podizali kredite, ne da bi kupovali stanove ili nameštaj, već da bi nama kupili tople kapute, zimske cipele, školske knjige.
- Kada si otkrila svoj muzički talenat?
Pre polaska u školu. Kada bi mama otišla na posao, krišom sam obuvala njene cipele na štiklu, skidala veliko ogledalo sa zida, spuštala ga na pod i, gledajući u ogledalu svoj "scenski nastup", pevala sa dezodoransom u ruci umesto mikrofona. Uživala sam u tim svojim igrama. Odmah po polasku u školu, postala sam vodeći član hora, a ubrzo sam počela da se takmičim i da osvajam nagrade. Nikada neću zaboraviti svoju prvu "tezgu", u jednom lokalu kod rumunske granice, na kojoj sam zaradila 1.500 maraka. U to vreme ta suma bila je pravo malo bogatstvo. Presrećna, novac sam donela kući i u rekordnom roku potrošila sam ga na poklone najmilijima. Uvek sam bila skromna i realna, i kad nisam imala, i sada kada dobro zarađujem. Nisu materijalne stvari vrednost, već srce i duša, dobrota, iskrenost, požrtvovanost. Nekad sam bila siromašna i toga se ne stidim. Štaviše, to ističem s ponosom, jer ću možda nekoj devojčici koja nema novca za krpice i šminkicu biti primer kako se poštenim radom, upornošću i trudom može uspeti u životu. Nikada nisam išla linijom manjeg otpora, nisam bila ničija ljubavnica niti sam pristala na ucene da bih snimila ploču, da bih se pojavila u novinama, na televiziji. A opet, nisam prodala ni njivu ni kravu da bih postala zvezda. Čekala sam svoje vreme i trenutak kada će se sav uloženi trud isplatiti. Čekala sam da zaradim novac, da okupim dobar tim saradnika i da se domognem "Granda" i Saše Popovića... Dalje znate.
- Šta je važnije za pevačicu - stas ili glas?
I jedno i drugo. Ovo nije kancelarijski, već javni posao a zbog televizije, novina, fotografisanja i spotova fizički izgled veoma je važan. Naravno, nije dovoljno "prazno pakovanje", odnosno dobar izgled. Činjenicu da si tu gde jesi, da ti mediji u manjoj ili većoj meri poklanjaju pažnju, moraš da opravdaš i kvalitetnim vokalom.
- Kako se snalaziš u "estradnoj džungli"?
Nemam mnogo prijatelja na estradi. Iako ima dovoljno mesta za sve, među pevačima vlada bolesna sujeta. Svi se nešto foliraju, kao slatki su i fini, a ovamo se ogovaraju i mrze.
- Upravo to sam htela da te pitam. Čula sam da te je pred nekim pevačicama Seka Aleksić nedavno "ispljuvala"?
I ja sam to isto čula i baš sam se šokirala! Verovatno sam joj zbog nečega zasmetala. Bile smo u dobrim odnosima i kada sam čula šta je sve tračala, veoma sam se iznenadila. Veoma je cenim i ne znam da li je to trač ili istina. Tako nešto nisam očekivala od nje. Ali svakome je na čast ono što izgovori. S razlogom ili bez njega, ne ulazim u to. Ne pridajem važnost tome, ima važnijih stvari kojima treba da se bavim. Spremam novi album, sa Perom Stokanovićem biram pesme, razmišljam o novom stajlingu i promenama...
- Čula sam da je Seka, kada ju je jedan novopokrenuti magazin pozvao da se fotografiše, postavila uslov: "Ili Tina, ili ja"?
Da, i ja sam čula te priče, i to od svoje bliske prijateljice novinarke koja mi je ispričala da je zapravo Sekin dečko Zoran postavio taj uslov - da se ja ne pojavim u tim novinama ukoliko žele Seku. Inače, to nije jedini slučaj da je čitava akcija usmerena protiv mene. Ako sam ja "tamo neka" pevačica, kao što pričaju o meni, onda mi nije jasno zašto me sabotiraju po medijima. Čula sam da zbijaju šale na moj račun nazivajući me pogrdnim imenima. Nisam želela da se bavim tim pričama ali čini se da nisam jedina. Seka pogrdno priča i o najvećim zvezdama na našoj estradi, pa što ne bi o meni. Iskreno, u početku sam bila iznenađena i začuđena, ali sada mogu da joj poručim da me se okane! Ne diram te, ne diraj me!
- Mnogi kažu da je Seka poznata po takvim spletkama. Cela estrada priča o tome da ona mrzi Viki?
Čula sam to i ja. Ipak, ne znam kakvi su odnosi između njih dve. Bilo je glasina i o sukobu sa Indirom Radić na dodeli nagrada televizije "Palma". Možda ne želi da deli publiku sa, takođe popularnim i kvalitetnim, koleginicama. Po mom mišljenju, tako nešto je veoma ružno i glupo jer publika može da se zadrži samo dobrom pesmom.
- Mnogim pevačicama nije lako da pohvale svoje koleginice, imaš li ti problem sa tim?
Ne, ni slučajno. Zašto bih?! Pa, Ceca Ražnatović i Lepa Brena su moji uzori. Brena je bila najveća zvezda stare Jugoslavije i njena popularnost se nikada neće ugasiti. A tu je i Ceca, koja je nacionalna heroina čiji "tron" nijedna pevačica, ma koliko se trudila, neće ugroziti. Impresionira me to koliko je uspešna, a opet tako normalna žena koja ne glumi divu, uobraženu zvezdu.
- Nedavno je jedan tabloid objavio priču iz tvoje prošlosti, o tvom sinu. Šta posle svega misliš o tabloidima?
Mislim da je glupo vraćati se na to. Priča je ispričana i tačka. Bila sam veoma povređena i isplakala sam reku suza zbog bola koji su mi naneli. Ipak, savršeno sam svesna činjenice da upravo tabloidi stvaraju zvezde. Ukoliko te nema u tabloidu, nisi zvezda!


Zadnja promjena: ; sri sij 30, 2008 11:51 am; ukupno mijenjano 1 put.
Jugogirl
Jugogirl

Broj postova : 90
Age : 35
Lokacija : Nemacka
Registration date : 16.01.2008

http://www.Jana-Forum.com

[Vrh] Go down

Press- Novosti Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Jugogirl sri sij 30, 2008 11:46 am

Press- Novosti 39080410dz4


Mladić nespretnim pokretom povukao Tininu minđušu a kako se radilo o dijamantskom komadu nakita, nastup je prekinut dok ga pjevačica nije pronašla...

DIJAMANT JE TO!


U nedjelju, 28. avgusta, u restoranu "Ristić" u Glavičicama gostovala je atraktivna pjevačica Tina Ivanović priredivši publici odličnu zabavu. Naime, Došla je u plavoj, providnoj mini haljini ispod koje su se nazirali grudnjak i tangice pa su se oduševljeni momci gurali ispred bine da što bolje vide Tinine draži.
S obzirom na to da je vladalo veliko interesovanje za ovaj nastup, nekolicina momaka nije uspjeli ući u restoran pa je pjevačica prošetala do vrata i, specijalno za njih, otpjevala nekoliko numera.
U toku drugog bloka prišao joj je jedan mladić u želji da se slika sa njom i nespretnim pokretom slučajno je povukao njenu minđušu koja je pala ispred bine. Kako se radilo o dijamantskom komadu nakita koji je Tina dobila na poklon od svog dragog, odmah se bacila u potragu za njim. Nekoliko minuta kasnije pronašla je svoju minđušu pa je mogla
da nastavi program.
Jugogirl
Jugogirl

Broj postova : 90
Age : 35
Lokacija : Nemacka
Registration date : 16.01.2008

http://www.Jana-Forum.com

[Vrh] Go down

Press- Novosti Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Jugogirl sri sij 30, 2008 11:49 am

Umesto novčane nagrade zbog torbe zaboravljene u taksiju, vozač od Tine Ivanović tražio gaćice za uspomenu!

GAĆICE ZA TAXI!


Zahvaljujući pesmi "Bunda od nerca", folk pevačica Tina Ivanović za kratko vreme "ugnezdila" se na domaće top liste. Pored ove numere koja je proglašena himnom sponzoruša, Tina je skrenula pažnju na sebe i atraktivnim izgledom, pa je zasuta pozivima za gostovanja.

Uz popularnost u kojoj uživa, Tina je stekla i kolone obožavalaca koji je "spopadavaju" na svakom koraku, ali samo ako je sama ili u društvu prijateljice, pošto se zna da je njen dečko, inače vlasnik popularne diskoteke u inostranstvu, koji je uglavnom prati na nastupima, brine o njenoj bezbednosti. Ipak, kako Tina često tokom nedelje provodi vreme u Beogradu bez njega, mnogi muškarci, koji se inače ne bi odvažili da joj priđu, koriste priliku da joj se udvaraju.

Upravo to desilo joj se prošle nedelje, kada je krenula taksijem u kozmetički salon. S obzirom na to da je prehodne večeri pevala pred svojom publikom do ranih jutarnjih sati, pevačica se uspavala, pa je, čim je ušla u automobil, zamolila taksistu da požuri.

Čovek je Tinu odmah prepoznao i pokušao je da zapodene razgovor sa njom ali, kako je pevačica bila nervozna, izvinila mu se objasnivši da joj nije do priče a onda je ugledala svoj omiljeni butik i zamolila ga je da je pričeka. Utrčala je, kupila nekoliko stvarčica koje je nameračila odranije i potom zamolila taksistu da vozi dalje. Čim je stigla na željenu adresu, Tina je taksisti platila vožnju i, ne čekajući kusur, izjurila je iz automobila.

Međutim, kada se vratio na taksi stajalište, vozač je primetio da je Tina na zadnjem sedištu zaboravila kesu sa garderobom i odmah je požurio na adresu na kojoj ju je ostavio shvativši da će mu biti zahvalna i da će zato verovatno biti ljubazna pa će možda sa njom popiti kafu u nekoj letnjoj bašti.

Kako saznajemo iz izvora bliskih ovoj pevačici, taksista je ispred kozmetičkog salona čekao duže od sat vremena i, čim je ugledao tretmanima osveženu Tinu, pošao joj je u susret. Oduševljena njegovim poštenjem, pevačica je ponudila novčanu nagradu, međutim, taksista je priznao da mu je ona omiljena pevačica i da, umesto novca, želi njen donji veš za uspomenu.

Iako šokirana, Tina nije mogla da ga odbije, pa je iz kese sa garderobom izvadila tek kupljenje svilene gaćice poklonivši mu ih uz osmeh.
Jugogirl
Jugogirl

Broj postova : 90
Age : 35
Lokacija : Nemacka
Registration date : 16.01.2008

http://www.Jana-Forum.com

[Vrh] Go down

Press- Novosti Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Gost sri sij 30, 2008 1:39 pm

Šta sve neće napisati ovi "novinari". Sve što mogu reći, Tina dobro si ispala na naslovnici za Scandal. Wink

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Press- Novosti Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 5. 1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.