Tina Ivanovic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li ste nekog iskreno voleli?

+15
DJ Ecstasy
petra
Dragana1995
*SaNeWiCh*
heroina
djawolica92
***MILAN***
ivana_smokvica
kika16
MartinMatoMartin
Monika
Jummy
Crni lepotan
muhadina
*Andrea*-Admin*
19 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Da li ste nekog iskreno voleli? - Page 2 Empty Re: Da li ste nekog iskreno voleli?

Postaj  heroina pet tra 11, 2008 10:35 pm

Bio je jedan....ali što više dani prolaze više bih to mogla nazvati simpatijom nego pravom ljubavlju...
heroina
heroina

Broj postova : 408
Lokacija : Zabranjeni grad
Registration date : 11.04.2008

[Vrh] Go down

Da li ste nekog iskreno voleli? - Page 2 Empty Re: Da li ste nekog iskreno voleli?

Postaj  *SaNeWiCh* čet svi 08, 2008 3:56 pm

voljela sam jednog momka,kao sto ga nije ni jedna voljela al on mi je samo davao lažnu nadu..iz dana u dan sam slusala njegove riječi "ko čeka taj i dočeka" i sta mi je na kraju ostalo da samo u miru patim i sanjam o njemu,a njemu nije ni bilo vazno hoce li me povrijediti ili ne.... Sad pale pale

*SaNeWiCh*

Broj postova : 3
Registration date : 08.05.2008

[Vrh] Go down

Da li ste nekog iskreno voleli? - Page 2 Empty Re: Da li ste nekog iskreno voleli?

Postaj  Dragana1995 pet svi 09, 2008 2:40 pm

*SaNeWiCh* je napisao/la:voljela sam jednog momka,kao sto ga nije ni jedna voljela al on mi je samo davao lažnu nadu..iz dana u dan sam slusala njegove riječi "ko čeka taj i dočeka" i sta mi je na kraju ostalo da samo u miru patim i sanjam o njemu,a njemu nije ni bilo vazno hoce li me povrijediti ili ne.... Sad pale pale


joj bas mi je zao No

pozdrav flower
Dragana1995
Dragana1995

Broj postova : 463
Age : 28
Lokacija : Melbourne Australia
Registration date : 19.02.2008

[Vrh] Go down

Da li ste nekog iskreno voleli? - Page 2 Empty Re: Da li ste nekog iskreno voleli?

Postaj  muhadina sub svi 10, 2008 10:11 pm

bit ce drugih polako
muhadina
muhadina

Broj postova : 614
Lokacija : usa
Registration date : 29.01.2008

[Vrh] Go down

Da li ste nekog iskreno voleli? - Page 2 Empty Re: Da li ste nekog iskreno voleli?

Postaj  petra pon svi 12, 2008 4:36 pm

samo jednom u zivotu volela sam ja ali ta mi ljubav nije bila sudjena..pa eto jednom sam samo zavolela bilo je to pre 4 godine,i ne znam vise sad ni sama sta osecam da li ga jos uvek volim ili ne nisam ga videla vec godinu dana Rolling Eyes
petra
petra

Broj postova : 658
Age : 34
Lokacija : sama u velikom gradu jos jedna devojka ukradenog srca
Registration date : 05.05.2008

[Vrh] Go down

Da li ste nekog iskreno voleli? - Page 2 Empty Re: Da li ste nekog iskreno voleli?

Postaj  kika16 uto srp 15, 2008 8:28 pm

Gost je napisao/la:Zaljubljena,zaljubljena u tvoje usne u pogled tvoj,ma da znam da nade nema,ti nikad neces biti mojjjj.. Rašoooooooo:( Sad Sad
kika16
kika16

Broj postova : 36
Age : 32
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 16.01.2008

http://simplygirl2.blog.hr

[Vrh] Go down

Da li ste nekog iskreno voleli? - Page 2 Empty Re: Da li ste nekog iskreno voleli?

Postaj  DJ Ecstasy čet stu 20, 2008 7:57 pm

Voljeti Pravo ono Nikad:( Neznam ni kako to izgleda jbg nemogu voljeti mnogo sam cura povredio al hebiga mozda ce se neka naci koja ce me sredit lol!
DJ Ecstasy
DJ Ecstasy

Broj postova : 21
Lokacija : Macedonia
Registration date : 14.06.2008

[Vrh] Go down

Da li ste nekog iskreno voleli? - Page 2 Empty Re: Da li ste nekog iskreno voleli?

Postaj  petra čet pro 11, 2008 1:19 pm

samo jednom u zivotu volela sam ja Very Happy Sad
petra
petra

Broj postova : 658
Age : 34
Lokacija : sama u velikom gradu jos jedna devojka ukradenog srca
Registration date : 05.05.2008

[Vrh] Go down

Da li ste nekog iskreno voleli? - Page 2 Empty Re: Da li ste nekog iskreno voleli?

Postaj  pawa pon sij 26, 2009 6:20 pm

Jesam cak sam svojoj bivšoj napisao i snimio pjesmu
pawa
pawa

Broj postova : 17
Age : 38
Registration date : 26.01.2009

http://kumroga.getgoo.us/forum.htm

[Vrh] Go down

Da li ste nekog iskreno voleli? - Page 2 Empty Re: Da li ste nekog iskreno voleli?

Postaj  Miho uto sij 27, 2009 2:03 am

bravo pawa....... nju si sigurno volio svaka čast!!!!! iako mislim da je prerano govoriti o tom da l ismo nekoga zaista skroz voljeli, iako ne izostavljam mogućnost, ali još smo mladi da shvatimo što to zapravo znači! ali u svakom slučaju nikada ne ostavljate onoga koga volite zbog onoga tko vam se sviđa! Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Miho
Miho
Admin
Admin

Broj postova : 483
Age : 33
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 02.02.2008

http://www.tina-ivanovic.bloger.hr

[Vrh] Go down

Da li ste nekog iskreno voleli? - Page 2 Empty Re: Da li ste nekog iskreno voleli?

Postaj  pawa uto sij 27, 2009 2:13 am

Slažem se sa tobom ali kod mene je malo komplikovana situacija bili smo u vezi 5 godina ali su nas rastavili njeni roditelji zeza me sto nisam bogat to je moj najveci grijeh ali sta je tu je živjet se mora, nikome se ne dogodilo !!!
pawa
pawa

Broj postova : 17
Age : 38
Registration date : 26.01.2009

http://kumroga.getgoo.us/forum.htm

[Vrh] Go down

Da li ste nekog iskreno voleli? - Page 2 Empty Re: Da li ste nekog iskreno voleli?

Postaj  petra uto sij 27, 2009 1:25 pm

hmm e jbg bas bez veze..kakve to veze ima jesi bogat ili nisi ako se volite Rolling Eyes
petra
petra

Broj postova : 658
Age : 34
Lokacija : sama u velikom gradu jos jedna devojka ukradenog srca
Registration date : 05.05.2008

[Vrh] Go down

Da li ste nekog iskreno voleli? - Page 2 Empty Re: Da li ste nekog iskreno voleli?

Postaj  Dragan pon oľu 16, 2009 4:09 am

Da li sam nekog iskreno voleo?
Jesam,i to mnogo njih,svaku sa kojom sam bio iskreno sam voleo i davao joj celog sebe i svoje srce i dusu.Ali ima jedna koju sam zavoleo prvi put kada sam je video a nikada joj to nisam rekao,jer tada je bila udata za mog nazovi prijatelja,a ja sam vaspitan da nikada ne radim nista lose nikome a kamoli prijatelju,plus ona udata i dete a ja mlad momak.Imao sam prilike da je vidim samo nekoliko puta u mom zivotu,a posle toga je nestala,pa se opet,poosle dugo vremena,pojavila kao sasvim druga zena...e a stvarno sam je iskreno voleo a da to nije ni znala.
Ona sada sa tim vise nije,da sam tada znao sto znam sada,rekao bih joj sve sto osecam i pokusao da je preuzmem.
Bila je tako lepa i mlada a zvala se ....
[img]Da li ste nekog iskreno voleli? - Page 2 Capturekff.th[/img]
Dragan
Dragan

Broj postova : 66
Age : 51
Lokacija : USA
Registration date : 22.02.2009

[Vrh] Go down

Da li ste nekog iskreno voleli? - Page 2 Empty Re: Da li ste nekog iskreno voleli?

Postaj  bojan ludi sri srp 15, 2009 4:03 am

AKO SE NEVOLI ISKRENO,ONDA JE BOLJE NIKAKO NE VOLETI I NE POCINJATI NIKAKVU VEZU SA NEKOM OSOBOM.

bojan ludi

Broj postova : 1
Registration date : 15.07.2009

[Vrh] Go down

Da li ste nekog iskreno voleli? - Page 2 Empty Re: Da li ste nekog iskreno voleli?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.