Tina Ivanovic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mia Borisavljević

+2
petra
Crni lepotan
6 posters

Go down

Mia Borisavljević Empty Mia Borisavljević

Postaj  Crni lepotan pet lip 13, 2008 12:42 pm

Svet intervju | Mia!
Nekoliko pojavljivanja na sceni “Grand šou” programa, sa zanosnim njihanjem bokovima i ultrakratkim šortsićima i suknjicama - bilo je dovoljno da atraktivna Mia privuče pažnju javnosti. I ne samo to...

Mia Borisavljević 70380896hc7

“MA KAKVA ANA NIKOLIĆ, MOJA GUZA JE VAN SVAKE KONKURENCIJE!”


Jednako zanimljiva postala je i medijima koji su brže-bolje zagrebali po njenoj prošlosti, otkrivši da joj je pristup na estradu omogućio biznismen Miša Radulović, bivši dečko i mecena Ane Nikolić.
“Da, mnogo je sličnosti između Ane i mene – isti nam je menadžer, slično se oblačimo, član mog benda je radio sa njom...”, priznaje Mia.
Zabavljaš se sa njenim bivšim dečkom...
To nisam rekla (smeh)...
Kako si počela, još ćeš mi reći da ne znaš ko je Miša Radulović.
Ne, neću. Poznajem Mišu preko nekih prijatelja, tačnije preko mog menadžera Pane. Upoznali smo se pre četiri godine. To je više neko površno poznanstvo. A što se priča tiče, reći ću samo da Mišu uopšte ne doživljavam kao muškarca.
A kao sponzora? Priča se da si objavila album zahvaljujući njegovoj finansijskoj injekciji od oko 100.000 evra...
Moja poznanstva su moje najveće bogatstvo. Razume se da je album bio skup, jer sam i ja skupa. Ovo je tek pet odsto od onoga što sam zacrtala da ostvarim. Bez lažne skromnosti, sebe vidim u samom vrhu folk scene, uz zvezde koje će uvek biti tu gde jesu, poput Cece, recimo. Iz Valjeva u Beograd nisam došla sa dva kofera. Veoma sam spremno zakoračila na estradu.
Oduvek si preferirala starije muškarce?
Nemam ništa protiv da muškarac bude malo stariji od devojke, u ovom slučaju mene. Sve je OK dok nije oženjen i dok ima ljubavi. Pa i ako godine počnu da ga odaju - botoks čini čuda (smeh)... Ne kaže se uzalud - on ume, ona može!
Pre će biti - bez starca nema udarca!
Može i tako (smeh)...
Koliko je imao najstariji muškarac s kojim si se zabavljala?
Nisam mu gledala ličnu kartu, ali ponavljam - godine mi nisu važne. Dok on ima sluha za posao kojim se bavim i dok u krevetu sve štima, problema nema. Iskrena da budem, mislim da se nikada neću udati. Nisam ja žena za jednog muškarca.
Pored toga što je poželjno da bude stariji od tebe, kakve još karakteristike muškarac mora da poseduje da bi te zaveo?
Ne znam ni sama... Nemam sliku idealnog muškarca, a to mi, iskrena da budem, u ovom trenutku i nije važno. Veliki sam karijerista i posao mi je trenutno daleko ispred ljubavi. Zato su me muškarci uglavnom i ostavljali - nisu mogli da se pomire sa činjenicom da mi nisu na prvom mestu. S poslednjim sam raskinula neposredno pred izlazak albuma. Inače, suština mog emotivnog života opevana je u pesmi “Kompromis”...
U toj pesmi kažeš: “Nikad nisam mogla da razumem zašto neko s nekim ostaje kad ima dokaz da taj drugi vara, što na kompromise pristaje”...
Da, bila sam prevarena mnogo puta, ali sam i ja varala, i to najčešće iz osvete. Muškarce definitivno to najviše boli, pa se zato time i služim.
Zašto te bojkotuju koleginice? Nijedna se nije pojavila na tvojoj promociji.
Novo sam ime na estradi i ne poznajem mnogo kolega, a nisam želela da zovem ljude s kojima nisam u prijateljskim odnosima. Svi koji su došli na moju promociju pre svega su moji prijatelji, pa tek onda kolege - Nikola Rokvić, Saša Matić, Daniel Đokić...
Bilo je tamo i neke ozbiljne gospode.
Da, to su ljudi koji su sponzorisali moj prvi spot.
A gde je bio sponzor albuma?
Opet ti s tom pričom.
Koga bi volela da vidiš na svojoj sledećoj promociji?
Ceca je moja omiljena pevačica i značilo bi mi da stekne pozitivno mišljenje o mom radu, a samim tim i da se pojavi na mojoj promociji. Žena zaista prelepo peva, ima očaravajuću boju glasa, perfektno izgleda iako je rodila dvoje dece...
O kojim kolegama nemaš lepo mišljenje?
Uopšte, zgražavaju me likovi koji su odavno pukli sa svojim karijerama i više ne znaju kako da skrenu pažnju na sebe, pa pljuju svoje, daleko uspešnije kolege. Primer za to je, recimo, Era Ojdanić. Čitam kako priča gluposti o Danijeli Vranić, a kladim se da je nikada nije ni upoznao. Nerviraju me i koleginice koje ne znaju da prikriju svoje nedostatke. Neću ih imenovati, prepoznaće se same.
Ana Nikolić ti je, reklo bi se, veliki uzor.
Cenim Anin rad i uspeh koji je postigla, ali mi ona zaista nije idol. Nemam nikakve veze s tom devojkom.
Osim što identično mešate.
Super mi je bilo to u prošlom “Svetu”. Anina guza je sjajna, ali moja je van svake konkurencije (smeh)...
A grudi?
I grudi su posebne.
Silikonske su?
Glupo je da negiram nešto što je očigledno. Pre godinu i po dana ugradila sam silikone, ali neću reći na kojoj klinici, jer mi ih klinika nije poklonila već su debelo plaćene.
Ko je finansirao operaciju?
Pa ja pobogu
Crni lepotan
Crni lepotan
moderator
moderator

Broj postova : 866
Registration date : 02.02.2008

[Vrh] Go down

Mia Borisavljević Empty Re: Mia Borisavljević

Postaj  petra pet lip 13, 2008 2:34 pm

svidja mi s enjen cd novi ima super pesama..a i ona mi je slatka
petra
petra

Broj postova : 658
Age : 34
Lokacija : sama u velikom gradu jos jedna devojka ukradenog srca
Registration date : 05.05.2008

[Vrh] Go down

Mia Borisavljević Empty Re: Mia Borisavljević

Postaj  muhadina pet lip 13, 2008 2:55 pm

ima super pjesme
muhadina
muhadina

Broj postova : 614
Lokacija : usa
Registration date : 29.01.2008

[Vrh] Go down

Mia Borisavljević Empty Re: Mia Borisavljević

Postaj  Crni lepotan sub lip 14, 2008 3:06 am

Mia Borisavljević T_2ijsncmm_66997b0 Mia Borisavljević T_IMG0602m_984c8ec Mia Borisavljević T_Mia09m_16d341d Mia Borisavljević T_Mia10m_09b8a35 Mia Borisavljević T_Mia11m_ce69960
Crni lepotan
Crni lepotan
moderator
moderator

Broj postova : 866
Registration date : 02.02.2008

[Vrh] Go down

Mia Borisavljević Empty Re: Mia Borisavljević

Postaj  Crni lepotan uto lip 17, 2008 6:18 pm

Crni lepotan
Crni lepotan
moderator
moderator

Broj postova : 866
Registration date : 02.02.2008

[Vrh] Go down

Mia Borisavljević Empty Re: Mia Borisavljević

Postaj  mysterX uto lip 17, 2008 9:57 pm

jako zgodna djevojka...ali tek pred njom predstoji dokazivanje!
mysterX
mysterX

Broj postova : 79
Age : 36
Registration date : 30.01.2008

[Vrh] Go down

Mia Borisavljević Empty Re: Mia Borisavljević

Postaj  Crni lepotan sri lip 18, 2008 12:25 am

Mislim da će već sa sljedećim albumom biti velika zvijezda. Napraviće ono što su napravile Tina i Seka drugim albumom za Grand.
Crni lepotan
Crni lepotan
moderator
moderator

Broj postova : 866
Registration date : 02.02.2008

[Vrh] Go down

Mia Borisavljević Empty Re: Mia Borisavljević

Postaj  heroina sri lip 18, 2008 1:37 pm

prvi puta čujem za nju
heroina
heroina

Broj postova : 408
Lokacija : Zabranjeni grad
Registration date : 11.04.2008

[Vrh] Go down

Mia Borisavljević Empty Re: Mia Borisavljević

Postaj  Miho sri lip 18, 2008 10:26 pm

da... za sada mi je ok pjevačica.. nadam se da će tako i ostati!
Miho
Miho
Admin
Admin

Broj postova : 483
Age : 33
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 02.02.2008

http://www.tina-ivanovic.bloger.hr

[Vrh] Go down

Mia Borisavljević Empty Re: Mia Borisavljević

Postaj  petra pet lip 20, 2008 3:43 am

i ja mislim da ce jos sa jednim albumom postici mnogo..jer jako se dobro probila saa sa ovim prvim
petra
petra

Broj postova : 658
Age : 34
Lokacija : sama u velikom gradu jos jedna devojka ukradenog srca
Registration date : 05.05.2008

[Vrh] Go down

Mia Borisavljević Empty Re: Mia Borisavljević

Postaj  Crni lepotan ned kol 03, 2008 4:47 am

SEKSI MIA!
Nova zvezda „Granda" Mia Borisavljević uživala na Adi sa svojim dečkom, manekenom Goranom Čokorilom
Mia Borisavljević Sypkwp
Atraktivna pevačica „Granda" Mia Borisavljević tople letnje dane provodi na Adi Ciganliji, u društvu novog dečka, manekena Gorana Čokorila. Kako Press saznaje, Miu i Gorana su pre mesec dana upoznali zajednički prijatelji baš na „beogradskom moru" dok su igrali odbojku, a posle nekoliko dana dopisivanja i viđanja otpočeli su ljubavnu romansu.
- Miji ovih dana baš cvetaju ruže i na poslovnom i na privatnom planu. Pošto je njen CD prvenac, koji je izdao „Grand", doživeo veliki uspeh, atraktivnoj pevačici su „procvetale" i emocije. Mia je nedavno otpočela vezu sa zgodnim manekenom Goranom. Da je njihova ljubav zaista jaka, dokaz je i što će golupčići naredne nedelje otputovati na desetodnevni odmor u Crnu Goru, gde će odsesti u luksuznom bečićkom hotelu „Splendid".
Mia Borisavljević 2ma2kk
Paparaco Pressa zabeležio je izlive nežnosti pevačice i manekena dok su proteklog vikenda na Adi Ciganliji pravili „podlogu" za letovanje
Crni lepotan
Crni lepotan
moderator
moderator

Broj postova : 866
Registration date : 02.02.2008

[Vrh] Go down

Mia Borisavljević Empty Re: Mia Borisavljević

Postaj  Crni lepotan ned kol 03, 2008 4:48 am

Mia Borisavljević T_n5628495435m_4ce3660

Mia Borisavljević T_n5628495435m_08689a0

Mia Borisavljević T_n5628495435m_45b43fe

Mia Borisavljević T_n5628495435m_cf654b6
Crni lepotan
Crni lepotan
moderator
moderator

Broj postova : 866
Registration date : 02.02.2008

[Vrh] Go down

Mia Borisavljević Empty Re: Mia Borisavljević

Postaj  petra sri lis 08, 2008 3:39 pm

extra slike
petra
petra

Broj postova : 658
Age : 34
Lokacija : sama u velikom gradu jos jedna devojka ukradenog srca
Registration date : 05.05.2008

[Vrh] Go down

Mia Borisavljević Empty Re: Mia Borisavljević

Postaj  Crni lepotan čet lis 16, 2008 2:22 pm

Doživela sam leteći orgazam

Mia Borisavljević Thumbfotka10tq4
Pevačica Mia Borisavljević, koja je nedavno šokirala javnost snimivši spot u kome gola šeta autoputem, kao mala o seksu se informisala iz raznih časopisa. U seksi intervjuu za Kurir kaže da voli da isprobava razne poze, a da bi doživela pravi vrhunac, dečko mora prvo da je ljubi po vratu. Takođe, Mia, koja je po prirodi avanturista, nikada neće zaboraviti vođenje ljubavi u avionu, na visini od deset hiljada metara, kao i svoje najzanimljivije seksualno iskustvo - u liftu.

Koji deo muškog tela te najviše pali?
- Volim kada muškarac ima lepe šake, to mi je fetiš. Takođe, široka ramena i direktan pogled iz koga odmah mogu da primetim da mu se mnogo sviđam. E, kada se sve to upakuje, flert, koji obožavam, može da počne!

Idealno mesto i vreme za seks?
- Iako mnogi kažu da plaža nije baš najudobnija, nema boljeg mesta. Zamislite: šampanjac, intimna večerica, more i izlazak sunca koji ćete gledati zajedno... I ogroman krevet s baldahinom je dobitna kombinacija. Ne postoji idealno vreme za seks, svaki trenutak je dobar.

A najluđe?
- To je svakako toalet u avionu. Poseban doživljaj je kada počne turbulencija. Zanimljiv način da se prekrati put.

Najzanimljivije seksualno iskustvo?
- Bilo je to pre godinu dana u Barseloni. Nakon romantične večere krenuli smo ka hotelu, međutim toliko smo bili uzbuđeni da smo to obavili u liftu. Strah da ćemo biti uhvaćeni na delu samo je povećao seksualni užitak. Bilo je kratko, ali slatko.

Da li provocirate partnera na javnom mestu?
- To redovno radim. Događa mi se da tokom poslovne večere na koju krenem sa dečkom neki đavolčić uđe u mene i tera me da radim razne ludosti. Dok on završava poslove, ja mu šaljem vruće SMS porukice ili ga dodirujem stopalom ispod stola.

Kakav donji veš preferiraš?
- Najmoćniji je veš krvavocrvene boje. Ta nijansa u kombinaciji sa čipkom i satenom uvek prolazi. Kada god obučem takav veš, osećam se poželjno i seksi. Imam preko pedeset kompletića u toj boji. Provokativan veš nosim i kada sam kod kuće, jer nikad se ne zna kada će krenuti akcija.

Da li te startuju devojke?

- Redovno me startuju pripadnice lepšeg pola. Samo sam se jednom poljubila sa devojkom, drugaricom iz srednje škole, i to je bio razlog da njen dečko raskine s njom. Smešno mi je da joj on taj poljubac sa mnom još joj nije oprostio.

Kakva si u seksu, aktivna ili pasivna?

- Tokom seksa sam žena sa hiljadu lica. U jednom trenutku sam opasna, narogušena lavica koja odmah kreće u borbu i veoma sam aktivna, a već sledećeg znam da budem mala maca koja želi da se mazi i prepusti partneru.

Da li voliš da vodiš ljubav uz neku posebnu muziku ili ne biraš mnogo?
- Uglavnom se odlučujem za ambijentalnu, a u slučaju da vodim ljubav posle neke velike svađe, tada želim da čujem samo dah mog dečka.

Kako bi trebalo da izgleda čovek zbog koga biste izjavili “Da je poslednji na svetu, ne bih mu dala”?
- Ne podnosim štrokave, prljave i neuredne tipove. Frajer koji je spolja gladac, a kada se skine, mu smrde noge i ima ogroman stomak, u životu ne bi mogao da završi u mom krevetu. Volim ružnjikave tipove, dok lepotane s bebifejsom zaobilazim u širokom luku.

Iako nije imala prilike da kupuje u seks šopu, Mia je na poklon pre nekoliko meseci dobila zanimljiv artikal, koji čuva s namerom da ga iskoristi u pravom trenutku.
- Kod kuće imam jedne jestive gaćice, sastavljene od nekoliko stotina malih bombonica, nalik pezu, ali još ih nisam otvorila. Čekam trenutak kada moj dečko bude mnogo gladan, jer će u suprotnom dobiti šećernu bolest.

Seksi igrice za atraktivnu Valjevčanku nezaobilazna su stvar u vezi. Kad god ima priliku, Mia oblači provokativnu uniformicu i baca se u akciju.
- Obožavam igrice, a posebno da glumim profi striptizetu, go-go i trbušnu plesačicu ili medicinsku sestru u okviru predigre. Već sam nekoliko puta to radila i seks se u tim situacijama pokazao kao najbolji.
Crni lepotan
Crni lepotan
moderator
moderator

Broj postova : 866
Registration date : 02.02.2008

[Vrh] Go down

Mia Borisavljević Empty Re: Mia Borisavljević

Postaj  petra čet pro 11, 2008 2:48 pm

kako da ne samo sam tebe cekala
kako da ne nikom se nisam predala
kako da ne s tobom sam htela ponovo
kako da ne dok ti me varas okolo
ma veruj mi sve kako da ne
petra
petra

Broj postova : 658
Age : 34
Lokacija : sama u velikom gradu jos jedna devojka ukradenog srca
Registration date : 05.05.2008

[Vrh] Go down

Mia Borisavljević Empty Re: Mia Borisavljević

Postaj  Crni lepotan pon svi 25, 2009 3:16 am

Crni lepotan
Crni lepotan
moderator
moderator

Broj postova : 866
Registration date : 02.02.2008

[Vrh] Go down

Mia Borisavljević Empty Re: Mia Borisavljević

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.