Tina Ivanovic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ana Nikolic

+3
mysterX
Dragana1995
vanesa
7 posters

Go down

Ana Nikolic Empty Ana Nikolic

Postaj  vanesa sub svi 10, 2008 4:15 am

sta mislite o Ani Nikolic??
vanesa
vanesa

Broj postova : 548
Age : 32
Lokacija : ovde je ponoc tacna,ovde su svetla mracna, ovde je svako svakom nepar i par....
Registration date : 17.04.2008

http://www.tina-ivanovic.com,www.sekaaleksic.com

[Vrh] Go down

Ana Nikolic Empty Re: Ana Nikolic

Postaj  vanesa sub svi 10, 2008 4:17 am

ja jos pre sam bila looda za njom. ok mi je i sada ali nije kao pre. sada ima boljih kao ona sunny
vanesa
vanesa

Broj postova : 548
Age : 32
Lokacija : ovde je ponoc tacna,ovde su svetla mracna, ovde je svako svakom nepar i par....
Registration date : 17.04.2008

http://www.tina-ivanovic.com,www.sekaaleksic.com

[Vrh] Go down

Ana Nikolic Empty Re: Ana Nikolic

Postaj  Dragana1995 sub svi 10, 2008 8:03 am

nako dobra je svidj mi se pjesma DEVOJKA OD COKOLADE flower
Dragana1995
Dragana1995

Broj postova : 463
Age : 28
Lokacija : Melbourne Australia
Registration date : 19.02.2008

[Vrh] Go down

Ana Nikolic Empty Re: Ana Nikolic

Postaj  mysterX sub svi 10, 2008 2:07 pm

pa kad se pojavila ocekivao sam mnogo vise od nje....draga mi je,ali mislim da njeno vrijeme tek dolazi samo da nadje dobre pjesme kao na prvom albumu,jer se sa ovim poslednjim i nije bas proslavila Wink
mysterX
mysterX

Broj postova : 79
Age : 36
Registration date : 30.01.2008

[Vrh] Go down

Ana Nikolic Empty Re: Ana Nikolic

Postaj  muhadina sub svi 10, 2008 9:59 pm

nepodnosim je
muhadina
muhadina

Broj postova : 614
Lokacija : usa
Registration date : 29.01.2008

[Vrh] Go down

Ana Nikolic Empty Re: Ana Nikolic

Postaj  petra pon svi 12, 2008 12:22 pm

meni se svidja jako njen prvi cd..a sada mi i nije nesto
petra
petra

Broj postova : 658
Age : 34
Lokacija : sama u velikom gradu jos jedna devojka ukradenog srca
Registration date : 05.05.2008

[Vrh] Go down

Ana Nikolic Empty Re: Ana Nikolic

Postaj  Dragana1995 pon svi 12, 2008 12:41 pm

ANA NIKOLIĆ POKAZALA GOLU STRAŽNJICU!
Ana Nikolic Anavxq10

Pop pevačica Ana Nikolić je konačno ostvarila dugogodišnji san da vidi Ameriku. Naime, pre desetak dana je sa svojim sadašnjim dečkom Matijom Ćorkovićem otputovala preko bare i nakon nedelju dana provedenih u Njujorku, sada se odmara u sunčanom Majamiju.
- Ana je još u trećoj godini gimnazije izrazila želju da školovanje nastavi u Americi, ali se moj, sada pokojni muž, tome usprotivio. Srećna sam zbog svoje ćerke što joj se san konačno ostvario - kaže Anina mama Miljana Nikolić.
Miljana za „Alo!“ otkriva i tajne želje svoje ćerke.
- Kada mi se Ana javila, osim o tome da je oduševljena Njujorkom, naročito šopingom, rekla mi je da će pokušati da uspostavi i neke kontakte u vezi sa izdavanjem svog novog albuma, ali i eventualne turneje po Americi. Ranije je Ana dobijala pozive da ode na po neku tezgu, ali je sve to bilo pojedinačno, tako da nije prihvatala. Cilj joj je turneja sa novim albumom - tvrdi Miljana.
Ponosna mama naglašava da joj je ćerka presrećna sa Matijom i da je on dobar vodič.
- Matija je ekonomiju završio u Americi, tako da može Ani da pokaže sve što vredi da se vidi. Tamo su se već sreli sa Peđom Govedaricom, stilistom, i sa još nekoliko naših manekenki koje poznaju odranije, tako da dosta izlaze po klubovima, restoranima, a Ana je čak sama išla u obilazak njihovim gradskim prevozom, da i to doživi - kaže gospođa Nikolić.
Ipak, mlada Nikolićeva je najviše oduševljena Majamijem, gde će provesti i naredne dve nedelje.
- Toliko joj se dopao Majami da je samo rekla da će da se vrati da tamo živi - kaže Miljana.
Dragana1995
Dragana1995

Broj postova : 463
Age : 28
Lokacija : Melbourne Australia
Registration date : 19.02.2008

[Vrh] Go down

Ana Nikolic Empty Re: Ana Nikolic

Postaj  petra pon svi 12, 2008 12:59 pm

pomesala sam sorry


Zadnja promjena: petra; pon svi 12, 2008 1:02 pm; ukupno mijenjano 1 put.
petra
petra

Broj postova : 658
Age : 34
Lokacija : sama u velikom gradu jos jedna devojka ukradenog srca
Registration date : 05.05.2008

[Vrh] Go down

Ana Nikolic Empty Re: Ana Nikolic

Postaj  Dragana1995 pon svi 12, 2008 1:01 pm

petra je napisao/la:Ana Nikolic 5k8-ana-ko


pogresila si temu ana nikolic je ne ana kokic flower
Dragana1995
Dragana1995

Broj postova : 463
Age : 28
Lokacija : Melbourne Australia
Registration date : 19.02.2008

[Vrh] Go down

Ana Nikolic Empty Re: Ana Nikolic

Postaj  vanesa ned lip 08, 2008 9:27 am

Zapalila od poplava!


Iznervirana vodenom stihijom u stanu na Banovom brdu, Ana Nikolić rešila problem kupovinom nove gajbe na Dedinju.

Pop pevačici Ani Nikolić dozlogrdilo je da na svakih šest meseci zatiče poplavu u stanu, pa je odlučila da hitno reši svoj problem i kupi novi stan, saznaje Kurir iz izvora bliskog pevačici. Naime, stan za koji se pevačica odlučila ima tričavih dvesta kvadrata i nalazi se u jednom od najelitnijih delova Beograda - Dedinju.
- Ana već izvesno vreme planira da kupi sebi stan, a nova poplava koju je zatekla pre nekoliko dana bila je kap koja je prelila čašu i ubrzala njenu odluku. Dedinje je deo grada koji je uvek bio na prvom mestu kad je u pitanju mesto gde bi volela da živi, a sad joj je i želja ostvarena - kaže naš izvor i dodaje:
- Stan je prostran, na dva nivoa, s nekoliko spavaćih soba, a sam dnevni boravak ima oko šezdeset kvadrata. Interesantna stvar je da je Ana insistirala na džakuziju u spavaćoj sobi, pa će zbog ovog zahteva morati da sačeka sa useljenjem. Sav nameštaj poručila je u Italiji i Švajcarskoj, a posebne zahteve imala je za kožnu garnituru, koja će biti napravljena prema njenom nacrtu.
Kako bismo se uverili u istinitost informacije koju smo dobili, pozvali smo Anu Nikolić, koja nam je priču potvrdila, ali nije želela da priča o sumi koju je morala da iskešira za ovu luksuznu oazu.
- Najvažnije da sam konačno našla stan u koji se neću vraćati sa strahom da ću opet zateći uništene parkete, tepihe i nameštaj. Dupleks koji sam pazarila na Dedinju je stan o kakvom sam celog života maštala: luksuzan, prostran i, najbitnije, ima savršen pogled. Ova investicija je najveća u mom životu, a zahvaljujući prijatelju koji radi s nekretninama, dobila sam ga ispod cene - kaže zadovoljna Ana Nikolić.
Ana Nikolic 2080118960ft0.th

Izvor: Kurir
05.06.2008.
vanesa
vanesa

Broj postova : 548
Age : 32
Lokacija : ovde je ponoc tacna,ovde su svetla mracna, ovde je svako svakom nepar i par....
Registration date : 17.04.2008

http://www.tina-ivanovic.com,www.sekaaleksic.com

[Vrh] Go down

Ana Nikolic Empty Re: Ana Nikolic

Postaj  petra čet pro 11, 2008 3:15 pm

pola dva svi su u extazi samo ja u depresivnoj fazi
kazu mi macko glavu gore
sa drugim bice ti bolje
pola dva pice sad mi treba
trezna ja nikome se ne dam
mamurnoj lakse ce mi pasti
kad probudim se bez casti
petra
petra

Broj postova : 658
Age : 34
Lokacija : sama u velikom gradu jos jedna devojka ukradenog srca
Registration date : 05.05.2008

[Vrh] Go down

Ana Nikolic Empty Re: Ana Nikolic

Postaj  Toni_Petra_Tina :P pet oľu 13, 2009 2:00 am

Bila mi je favorit na ovogodišnjoj Beoviziji... Neutral
Toni_Petra_Tina :P
Toni_Petra_Tina :P

Broj postova : 117
Lokacija : Dalmatia
Registration date : 24.01.2009

[Vrh] Go down

Ana Nikolic Empty Re: Ana Nikolic

Postaj  MarijaM sub lis 16, 2010 12:24 pm

Ok pjevacica ..ima extra novu pjesmu Miso moj Very Happy
MarijaM
MarijaM

Broj postova : 11
Registration date : 12.10.2010

[Vrh] Go down

Ana Nikolic Empty Re: Ana Nikolic

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.