Tina Ivanovic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ceca Ražnatović

+23
sandra77
petra
vanesa
Dragana1995
Bojan
OoOLukaOoO
heroina
Elmin fan
cms
mysterX
zeljkovip
malena
Crni lepotan
Miho
muhadina
Jummy
simpa_skrozzz
POSH
popaj_zaa
Jugogirl
kika16
MartinMatoMartin
*Andrea*-Admin*
27 posters

Stranica 8 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Ceca Ražnatović - Page 8 Empty Re: Ceca Ražnatović

Postaj  Toni_Petra_Tina :P sub oľu 28, 2009 5:17 pm

heroina je napisao/la:Ceca ozbiljno priprema novi album...Mislim da će izaći na ljeto... cheers cheers Very Happy
Jedva čekam Smile
Toni_Petra_Tina :P
Toni_Petra_Tina :P

Broj postova : 117
Lokacija : Dalmatia
Registration date : 24.01.2009

[Vrh] Go down

Ceca Ražnatović - Page 8 Empty Re: Ceca Ražnatović

Postaj  heroina čet tra 02, 2009 1:57 pm

Izvor:svetlanaraznatovic.blogspot.ba

Novi album na jesen
Ceca Ražnatović - Page 8 T_normal42751m_ae67f7d

Novi album srbijanske folk zvijezde Cece Ražnatović izlazi tek na jesen! Iako je ranije najavljeno da bi novi CD svjetlo dana trebao ugledati najkasnije do jula 2009. godine, došlo je do promjena u poslovnim planovima folk dive, tako da će novi CD umjesto na ljeto, svjetlo dana ugledati tek u septembru ili oktobru. Ikona srbijanskog folka zadnjih mjeseci nije isključivala tu mogućnost da bi se moglo desiti da objavljivanje novog albuma bude pomjereno za nekoliko mjeseci kasnije. Informaciju je na jednom popularnom internet sajtu potvrdio izvor blizak Ceci, uz objašnjenje da su neke pjesme već gotove i da je Ceci ostalo samo da uđe u studio i da ih otpjeva.

Ceca najpoželjnija žena u Srbiji

U velikom istraživanju o seksulanim fantazijama Srbijanaca, koje je sprovedeno od strane dnevnog lista „Alo“ i „TNS Medium Gallup“, najpopularnija folk pjevačica Ceca Ražnatović našla se na prvom mjestu među javnim osobama sa kojima bi žitelji Srbije ponajviše voljeli da provedu noć. Inače, u sličnoj anketi koja je sprovedena prije šest godina, kraljica folka zauzela je drugu poziciju sa nešto više od 6 % glasova. Ove je godine Ceca, od ukupnog broja glasova, osvojila gotovo 12 % i na taj način zasjela na prvo mjesto.

Ceca Ražnatović - Page 8 T_ceca9aa0m_f4114da
- Ne bih da budem lažno skromna jer takve titule su nešto što bi svakome prijalo, posebno ako se ima u vidu veliki broj lijepih djevojaka i žena na našoj javnoj sceni. Ne znam kako bih tačno objasnila svoju popularnost kod muškog dijela populacije, jer je na mojim koncertima u publici uvijek oko 70 odsto djevojaka. Vjerujem da je u pitanju spoj uspjeha mojih pjesama, kao i činjenica da me vole njihove djevojke, žene, sestre, majke… Možda u njima budim osjećanje nežnosti i pažnje koju bi iskazali sestri i majci, a moglo bi se reći i da sam vizuelno atraktivna (smeh). Po mojim parametrima najseksepilniji na našoj sceni su manekenka Tijana Šarenac i njen kolega Lazar Sakan – rekla je Ceca u izjavi za „Alo“, komentarišu krajnje rezultate ankete.
heroina
heroina

Broj postova : 408
Lokacija : Zabranjeni grad
Registration date : 11.04.2008

[Vrh] Go down

Ceca Ražnatović - Page 8 Empty Re: Ceca Ražnatović

Postaj  heroina sub tra 11, 2009 6:08 pm

Evo odlučila sam staviti malo slika i koji video sa Cecinog nastupa u Nachtwerku.





Ceca Ražnatović - Page 8 T_7gv7m_eaf2a71~Ceca Ražnatović - Page 8 T_GetAttachmem_e03637b~Ceca Ražnatović - Page 8 T_GetAttachmem_bc2bd99~Ceca Ražnatović - Page 8 T_214236010m_37616c2
heroina
heroina

Broj postova : 408
Lokacija : Zabranjeni grad
Registration date : 11.04.2008

[Vrh] Go down

Ceca Ražnatović - Page 8 Empty Re: Ceca Ražnatović

Postaj  heroina sri tra 22, 2009 10:29 am

Spriječen bombaški napad na Cecu?!

Vijest o pronalasku ubojite TNT eksplozivne naprave od 15 kilograma u okrugu 30-ak metara od vile najpopularnije srpske folk ikone i u hrvatskoj najtraženije osobe prema 'Google' popisu Cece Ražnatović, u hrvatskim je medijima poprimila uistinu veliki prostor.

Dnevnik Nove TV, najgledanija informativna emisija, pustila je prilog o ovom događaju, nazivajući ga mogućim bombaškim napadom na 'kontroverznu pjevačicu, utjelovljenu u estradi i kriminalu, šeficu srpske mafije' što nije izazvalo velike vihore u javnosti s obzirom da Ceca, unatoč činjenici kako je navodno nepoželjna u Hrvatskoj, zasigurno uživa u statusu najveće i najpopularnije folk pjevačice u Hrvatskoj, što nitko ne može osporiti. Zabranjeno voće je uvijek najslađe.


izvor:http://ceca-fans.bloger.hr
heroina
heroina

Broj postova : 408
Lokacija : Zabranjeni grad
Registration date : 11.04.2008

[Vrh] Go down

Ceca Ražnatović - Page 8 Empty Re: Ceca Ražnatović

Postaj  x-tina čet tra 23, 2009 4:19 pm

heroina je napisao/la:, unatoč činjenici kako je navodno nepoželjna u Hrvatskoj,]




Hahahahahahahaha Laughing
x-tina
x-tina

Broj postova : 165
Registration date : 18.01.2008

[Vrh] Go down

Ceca Ražnatović - Page 8 Empty Re: Ceca Ražnatović

Postaj  heroina uto svi 12, 2009 11:20 am

Dio teksta Cecine nove pjesme

Nakon što je prije nekoliko mjeseci objavljena priča o misterioznom putu pjesme tekstopisca Biljane Spasić „Rođena nisam za ljubav“, koja je prvobitno bila namjenjena Jeleni Karleuši, ali pošto ju je ona odbila završit će na novom albumu Cece Ražnatović, još jedan tekst pjesme najveće folk dive izašao je na vidjelo. Riječ je o pjesmi „Nema duge, posle tuge“, koju je potpisala Marina Tucaković. Ako je suditi po riječima numere, i ona će sigurno biti svrstana u pjesme koje su posvećene Cecinom pokojnom suprugu Željku, kao što su „Žuto pile“, „Od tebe ne znam da se oporavim“, „Zadržaću pravo“... Dugo očekivani novi album folk dive pojavit će se, navjerovatnije, krajem godine, a Marina je nedavno izjavila da je napisala šest pjesama, te da planira da uradi još toliko. Osim Aleksandra - Fute Radulovića i Bore Đorđevića, Ceci nove pjesme komponiraju i Željko Joksimović i Bojan Vasić.

„Nema duge posle tuge“
Nema duge posle tuge,
noćas je nebo na zemlji
Zove me soba tvoja,
jedino ja te vidim tu,
tu kreće priča moja
U mraku sedim na mestu gde si sedeo,
čekam da život mi vrati što je uzeo
Na srcu puca mi led,
tamo se vidi dno,
na njemu ti i ja sada smo zajedno.
heroina
heroina

Broj postova : 408
Lokacija : Zabranjeni grad
Registration date : 11.04.2008

[Vrh] Go down

Ceca Ražnatović - Page 8 Empty Re: Ceca Ražnatović

Postaj  heroina pet svi 15, 2009 3:00 pm

Ceca Ražnatović ćelava!

Ceca Ražnatović - Page 8 F_cecaraznatom_410b0ad

Najpopularnija folk zvijezda, Ceca Ražnatović, nedavno je za potrebe snimanja spota obrijala glavu!
Naime, pjevačica će se zajedno sa Oliverom Mandićem u spotu za njihovu duetsku pjesmu "Vreme Za Ljubav Ističe", pojaviti ćelava.
Ipak, Ceca naravno nije doslovno obrijala glavu, već joj je preko kose navučena posebna maska.

- Ceca je pravo čudo - rekao je Mandić u ekskluzivnom intervjuu za "Gloriu" i dodao:
- Ona je najbolji muzičar sa kojim sam ikada komunicirao, iako ne zna da svira nijedan instrument. Ima neverovatan osećaj i dušu koja prepoznaje suštinsku emociju, i nije slučajno što je megazvezda. Nju ne vredi ubeđivati da je nešto u trendu, jer ona tačno zna šta hoće. Kad smo snimali spot, bez ijedne reči dva sata je čekala da joj naprave masku. Ali, ona je zaista vrhunski profesionalac, tako da bi bez problema sedela i šest časova. Njena komunikacija s kamerom prosto je fascinantna. Cela ekipa je bila oduševljena, siguran sam da bi bila odlična glumica, jer ima neverovatnu harizmu.

Video spot za duetsku pjesmu uskoro bi se trebao zavrtiti i na televizijskim stanicama.
heroina
heroina

Broj postova : 408
Lokacija : Zabranjeni grad
Registration date : 11.04.2008

[Vrh] Go down

Ceca Ražnatović - Page 8 Empty Re: Ceca Ražnatović

Postaj  Crni lepotan pet svi 15, 2009 4:37 pm

Inače, Ceca je konačno vraćena na Pink. Pojaviće se u žiriju za Zvezde granda. Very Happy
Crni lepotan
Crni lepotan
moderator
moderator

Broj postova : 866
Registration date : 02.02.2008

[Vrh] Go down

Ceca Ražnatović - Page 8 Empty Re: Ceca Ražnatović

Postaj  petra sub svi 16, 2009 1:38 am

jedva cekam sutra da je vidim Very Happy
petra
petra

Broj postova : 658
Age : 34
Lokacija : sama u velikom gradu jos jedna devojka ukradenog srca
Registration date : 05.05.2008

[Vrh] Go down

Ceca Ražnatović - Page 8 Empty Re: Ceca Ražnatović

Postaj  heroina čet svi 21, 2009 2:43 pm

PRAVDA! Ceca donijela sreću finalistima!

Svojim pojavljivanjem na televiziji „Pink" nakon dvije godine pauze, velika zvijezda Svetlana Ceca Ražnatović nije donijela sreću svojoj imenjakinji Svetlani Tanasić da prođe u finale.

Ceca Ražnatović - Page 8 F_9362m_98fffce


Cjelokupno takmičenje je zasjenila naša folk diva. Kada je Ceca ušla u studio „Pinka" na Košutnjaku dočekana je burnim aplauzom i skandiranjem njenog imena. Zahvalila se publici tako što je otpjevala svoje velike hitove - „Grom" i „Pile".
Na Cecinu karizmu nisu bili imuni ni ostali članovi žirija, političar Tomislav Nikolić i glumac Mima Karadžić. Bilo je primjetno da je ovaj žiri bio pun pogodak jer su izazvali interesiranje publike a i oni sami su se dobro proveli.
Kandidati su imali veliku tremu a najteže je bilo jedinoj djevojci koja je prošla u finale, Jeleni Kostov jer je otpjevala upravo Cecinu pjesmu „Pile". - prenosi magazin Pravda!
heroina
heroina

Broj postova : 408
Lokacija : Zabranjeni grad
Registration date : 11.04.2008

[Vrh] Go down

Ceca Ražnatović - Page 8 Empty Re: Ceca Ražnatović

Postaj  petra sub svi 23, 2009 10:38 pm

prelepa je bila odusevila me kao uvek
petra
petra

Broj postova : 658
Age : 34
Lokacija : sama u velikom gradu jos jedna devojka ukradenog srca
Registration date : 05.05.2008

[Vrh] Go down

Ceca Ražnatović - Page 8 Empty Re: Ceca Ražnatović

Postaj  heroina uto lip 02, 2009 11:11 am

Cecin "Grom" ruši sve


TRACH! Najpoznatiji srpski striper Dejan Nestorović poznatiji kao Dexy boy, za popularni hrvatski showbizz magazin 'Red Carpet' otkrio je kako se za vrijeme održavanje jedne od njegovih mnogobrojnih striper točki, na kojem sudjeluju uspješne žene elitnog društva, najviše traži Cecin 'Grom' koji je doslovno 'urušio strop'. Naime, kako Dexy Boy navodi, za vijeme dok je izvodio nastup, u trenutku kada je na traženje 'anonimne žene' puštena pjesma Cece Ražnatović 'Lepi grome moj' riječima '...nekada je tlo pod nama pucalo...' doslovno se urušio strop iznad njih. Panika je uhvatila maha, a Ceca i dalje ostala top temom njegovih nastupa.

Dexy Boy također je otkrio kako ima visoko mišljenje o Ceci Ražnatović, te kako je ona jedina prava, istinska zvijezda Srbije, odnosno ovih prostora.
heroina
heroina

Broj postova : 408
Lokacija : Zabranjeni grad
Registration date : 11.04.2008

[Vrh] Go down

Ceca Ražnatović - Page 8 Empty Re: Ceca Ražnatović

Postaj  petra sri lip 03, 2009 3:31 pm

Ceca 16 juna gost u Amu g show
petra
petra

Broj postova : 658
Age : 34
Lokacija : sama u velikom gradu jos jedna devojka ukradenog srca
Registration date : 05.05.2008

[Vrh] Go down

Ceca Ražnatović - Page 8 Empty Re: Ceca Ražnatović

Postaj  malena sub lip 13, 2009 11:06 pm

heroina je napisao/la:Evo odlučila sam staviti malo slika i koji video sa Cecinog nastupa u Nachtwerku.





Ceca Ražnatović - Page 8 T_7gv7m_eaf2a71~Ceca Ražnatović - Page 8 T_GetAttachmem_e03637b~Ceca Ražnatović - Page 8 T_GetAttachmem_bc2bd99~Ceca Ražnatović - Page 8 T_214236010m_37616c2

CeCa je kao i uvek prelepo izgledala u Nachtwerk-u...
Slika pod brojem četiri je prelepa, obožavam tu Cecinu sliku...
Jedvo čekam novi Cecin cd, a njene nove slike što su skoro izašle za novi photo session su fantastične...
Ceca izgleda prelepo kao i uvek... =)
malena
malena

Broj postova : 37
Age : 40
Lokacija : ::Zabranjeni Grad::
Registration date : 03.02.2008

[Vrh] Go down

Ceca Ražnatović - Page 8 Empty Re: Ceca Ražnatović

Postaj  heroina sub lip 20, 2009 4:22 pm

Vlada Vuksanović: Nisam Cecin dečko!

Vlada Vuksanović: Ceca i ja smo samo prijatelji! Zbog pisanja da smo u ljubavi imam problema u porodici. Ja sam student ekonomije sa prosjekom 8,8 i ne želim da se povlačim po novinama kao dečko Cece Ražnatović

Ceca Ražnatović - Page 8 F_cecaiv10m_35f1a67

Maneken Vladimir Vuksanović (22) tvrdi da nije u ljubavnoj vezi sa 14 godina starijom folk pjevačicom Cecom Ražnatović. Iako se nedavno pojavio na proslavi njenog rođendana u vili na Dedinju, maneken modnog studija „Klik" poriče da među njima postoji bilo šta osim prijateljstva:

- Ovo je sve prenapuhana priča i ja sam iznenađen šta se dešava i šta sve novine objavljuju - kaže Vlada, i dodaje: - Ceca i ja smo samo prijatelji. Upoznali smo se preko kreatora Saše Vidića, i točno je da sam bio na njenom rođendanu, ali sam se zadržao jako kratko i ne vidim šta je tu čudno. Ja sam maneken i student ekonomije sa prosjekom 8,8 i ne želim da se moje ime povlači po novinama i da me spominju kao dečka Cece Ražnatović. Zbog svega ovoga imam i problema u porodici. Ceca putuje na Cipar, ja u Shangai gdje ću živjeti i raditi nekoliko mjeseci, tako da o navodnoj romansi nema ni spomena.

Vladinu priču potvrdila je za Press i sama Svetlana Ražnatović: - Očigledno da oni koji nisu bili na mom rođendanskom slavlju imaju više informacija šta se tamo dešavalo i tko je sve bio. Zato i nemam više komentara na sve te priče - kaže Ceca

Ipak, izvor Pressa koji je prisustvovao proslavi Cecinog 36. rođendana kaže da je pjevačica čitavo veče bila posvećena upravo Vuksanoviću. - Ceca je Vladi te večeri posvetila nekoliko svojih pjesama i sve vrijeme mu je slala nježne poglede. Svi prisutni imali su utisak da među njima postoji nešto više od prijateljstva - kaže sugovornik Press-a.

Ceca se sa Vladom prvi put pojavila prije 10 dana na splavu „Fristajler" i modnoj reviji „Replay-a" (na kojoj je Vlada učestvovao kao maneken): - Nije Vlada bio jedini maneken na toj reviji! Pa, zar ja nemam prava da se sa nekim družim ili je dečko trebalo da se odrekne svog manekenskog angažmana pošto ja sjedim u publici? Ako sjedim pored nekog, to ne znači da sam mu devojka - rekla je Ražnatovićeva. - piše Press

Mnogobrojni mediji ovih su se dana raspisali o navodnoj novoj ljubavi Cece Ražnatović, što su oboje demantirali, ali jasno je da Ceca 'prodaje novine' pa ne s ne iznenađuje toliko pisanje TRACH informacija.


izvor:http://ceca-fans.bloger.hr
heroina
heroina

Broj postova : 408
Lokacija : Zabranjeni grad
Registration date : 11.04.2008

[Vrh] Go down

Ceca Ražnatović - Page 8 Empty Re: Ceca Ražnatović

Postaj  Toni_Petra_Tina :P uto lip 23, 2009 7:10 pm

Najbolja! Cool
Toni_Petra_Tina :P
Toni_Petra_Tina :P

Broj postova : 117
Lokacija : Dalmatia
Registration date : 24.01.2009

[Vrh] Go down

Ceca Ražnatović - Page 8 Empty Re: Ceca Ražnatović

Postaj  heroina ned lip 28, 2009 12:22 pm

Ceco,Zagreb te čeka!!

Hrvatski fanovi (www.ceca-fans.bloger.hr) Svetlane Ražnatović pripremaju peticiju da folk diva održi koncert u zagrebačkoj „Areni", pjevačica poručuje da još nije vrijeme za to

Cecini obožavateljii iz „lijepe njihove" nadaju se da će skupiti minimum 100.000 potpisa, kojim bi hrvatskim koncertnim agencijama, ali i samoj Ceci, pokazali da je srpska pjevačica dobrodošla u Zagrebu!

- Poslije zagrebačkog koncerta Lepe Brene, koji je bio istinski spektakl uprkos pokušaju bojkota članova Udruženja branitelja domovinskog rata, koncertni organizatori će svim silama pokušati da ubijede Cecu Ražnatović da nastupi u Hrvatskoj - kaže izvor Pressa blizak najuglednijim organizatorima koncerata iz Hrvatske.

Ceca za Press kaže da je raduje interesovanje tamošnje publike, ali da je prerano najavljivati njen koncert u Hrvatskoj.

- Drago mi je da postoji interesovanje publike na svim eks-Ju područjima za moj koncert. To je lepa inicijativa, ali svaki drugi komentar bio bi preuranjen i suvišan. Uostalom, Beograd je odličan grad domaćin. Sa svojom publikom uvek mogu da se družim na koncertima u Beogradu, pa ko voli, nek izvoli - poručuje Ceca.

Inače, Ražnatovićeva je, prema istraživanju „Googla", na vrhu liste najtraženijih ljudi i pojmova u 2008. godini u Hrvatskoj! Srpska pjevačica je popularnija od mnogih tamošnjih estradnih zvijezda, ali i od premijera te države Iva Sanadera. Cecini obožavatelji u Hrvatskoj pokrenuli su nekoliko internet fan-stranica (www.ceca-fans.bloger.hr) , koje su po posjećenosti u samom vrhu.



Izjave pojedinih hrvatskih novinara

Aleksandar Stanković:
Ako ima interesa organizatora i publike i ako postoji mogućnost da se koncert organizira, nek svatko pjeva i svira šta god hoće i gdje god hoće. Tu uključujem i Cecu. Ražnatovićeva me ne zanima kao potencijalna gošća u mojoj emisiji, ali to ne znači da imam bilo šta protiv te žene. Nek održava koncert gdje god hoće.



Boris Homovec:
Činjenica je da Ceca ima ogroman broj fanova u Hrvatskoj, da je užasno popularna i da se strahovito sluša u narodnjačkim klubovima, ali mislim da je prerano da ovdje održi koncert. To ne bi prošlo tako jednostavno kao što je bilo s Brenom, koja je u Zagrebu bila apsolutno dobrodošla. Cecina i Brenina prošlost nije ista.



Denis Kuljiš:
Kod nas nikad nije pravo vrijeme ni za šta, a uvijek sve može. Ona nije diplomata, već pop zvijezda. Ako postoji interes i ako može da proda 20.000 karata, onda je dobar trenutak za njen nastup. Na njenom koncertu ne bi bio veći sigurnosni problem nego na bilo kom gostovanju fudbalera, na primjer Crvene zvezde. Nisam ljubitelj te muzike. Srpski folk je lokalni fenomen, ali je solidno produciran.

Članak preuzet iz magazina Press Online!

Drago nam je što je naš prvi hrvatski fan klub najveće zvijezde ovih prostora www.ceca-fans.bloger.hr pokrenuo ovu peticiju, nadamo se velikom broju skupljenih potpisa.

izvor:folk-estrada.bloger.hr
heroina
heroina

Broj postova : 408
Lokacija : Zabranjeni grad
Registration date : 11.04.2008

[Vrh] Go down

Ceca Ražnatović - Page 8 Empty Re: Ceca Ražnatović

Postaj  Miho ned lip 28, 2009 3:19 pm

E da hoće stić u Hrvatsku već jednom pa makari na nekoliko sati šetnjom ZG da neki mulci shvate da može doć kad hoće....
Miho
Miho
Admin
Admin

Broj postova : 483
Age : 33
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 02.02.2008

http://www.tina-ivanovic.bloger.hr

[Vrh] Go down

Ceca Ražnatović - Page 8 Empty Re: Ceca Ražnatović

Postaj  malena sub ruj 26, 2009 10:16 pm

heroina je napisao/la:Dio teksta Cecine nove pjesme

Nakon što je prije nekoliko mjeseci objavljena priča o misterioznom putu pjesme tekstopisca Biljane Spasić „Rođena nisam za ljubav“, koja je prvobitno bila namjenjena Jeleni Karleuši, ali pošto ju je ona odbila završit će na novom albumu Cece Ražnatović, još jedan tekst pjesme najveće folk dive izašao je na vidjelo. Riječ je o pjesmi „Nema duge, posle tuge“, koju je potpisala Marina Tucaković. Ako je suditi po riječima numere, i ona će sigurno biti svrstana u pjesme koje su posvećene Cecinom pokojnom suprugu Željku, kao što su „Žuto pile“, „Od tebe ne znam da se oporavim“, „Zadržaću pravo“... Dugo očekivani novi album folk dive pojavit će se, navjerovatnije, krajem godine, a Marina je nedavno izjavila da je napisala šest pjesama, te da planira da uradi još toliko. Osim Aleksandra - Fute Radulovića i Bore Đorđevića, Ceci nove pjesme komponiraju i Željko Joksimović i Bojan Vasić.

„Nema duge posle tuge“
Nema duge posle tuge,
noćas je nebo na zemlji
Zove me soba tvoja,
jedino ja te vidim tu,
tu kreće priča moja
U mraku sedim na mestu gde si sedeo,
čekam da život mi vrati što je uzeo
Na srcu puca mi led,
tamo se vidi dno,
na njemu ti i ja sada smo zajedno.

Predivno...Tekst je predivan i jako tužan, mnogo mi se dopada...Ova pesma će biti veliki hit kao što je i pesma ''Pile'', ''Od tebe ne znam da se oporavim'', ''Zadržaću pravo'', ''Decenija''... jedvo čekam da CeCa snimi novi cd i da snimi ovu pesmu, a naravno bilo bi super kada bi snimila i spot za ovu predivnu i jako tužnu pesmu...

...''Nema duge posle tuge, noćas je nebo na zemlji...Zove me soba tvoja, jedino ja te vidim tu, tu kreće priča moja...U mraku sedim na mestu gde si sedeo, čekam da život mi vrati što je uzeo... Crying or Very sad Na srcu puca mi led, tamo se vidi dno, na njemu ti i ja sada smo zajedno''...

...''Kažu da negde nebom putuješ,
kažu za mene se raspituješ,
kažu da su tvoji pozdravi pali golubovi''
... Sad
malena
malena

Broj postova : 37
Age : 40
Lokacija : ::Zabranjeni Grad::
Registration date : 03.02.2008

[Vrh] Go down

Ceca Ražnatović - Page 8 Empty Re: Ceca Ražnatović

Postaj  heroina čet stu 12, 2009 11:15 am

Ulaznice za novogodišnji koncert u prodaji!

Ceca Ražnatović - Page 8 59721179069589445100931.th

Ulaznice za najveći spektakl dočeka Nove godine na ovim prostorima, onaj Cecin u Beogradu, na Beogradskom sajmu od danas se nalaze u prodaji. Sve vrste rezervacija moguće su putem Call centra 0900/ 10 20 10 ili pak popunjavanjem online rezervacije na sajtu www.ceca2010.com . Redovno vrijeme Call centraa je od 10 do 20 sati svakoga dana, a dostava kupljenih karata za vrši se za teritorij cijele Srbije po cijeni od 200 dinara za narudžbu.

Ulaznice u promotivnom periodu možete kupiti po cijeni od 2.000 dinara za standardnu ulaznicu, 3.000 dinara za 'Ceca Fan Pit - zona rezerviranih barskih stolova, dok je za VIP galeriju potrebno izdvojiti 8.500 dinara.

Sve informacije dostupne na www.ceca2010.com

izvor:www.ceca-fans.bloger.hr
heroina
heroina

Broj postova : 408
Lokacija : Zabranjeni grad
Registration date : 11.04.2008

[Vrh] Go down

Ceca Ražnatović - Page 8 Empty Re: Ceca Ražnatović

Postaj  heroina čet stu 12, 2009 11:17 am

Udaje se Ceca, stiže i beba?
Ceca Ražnatović - Page 8 Ceca57


U novom broju magazina 'Svet' koji će se već sutra naći u prodaji, donosi naslovni članak u kojem 'zvijezde' predviđaju kako će naredna 2010. godina za najveću glazbenu divu ovih prostara, Cecu Ražnatović, biti i više nego uspješna. Osim što će novi album biti pun pogodak, 'zvijezde' su predvidjele i vjenčanje, a navodno dolazi i beba. Ukoliko ste pobornik takvih vijesti, više sutra u Svetu.

izvor:www.ceca-fans.bloger.hr
heroina
heroina

Broj postova : 408
Lokacija : Zabranjeni grad
Registration date : 11.04.2008

[Vrh] Go down

Ceca Ražnatović - Page 8 Empty Re: Ceca Ražnatović

Postaj  Miho pet stu 13, 2009 2:12 am

he he he zanimljivo..... možda i bude tako.. šta bi im falilo!!
Miho
Miho
Admin
Admin

Broj postova : 483
Age : 33
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 02.02.2008

http://www.tina-ivanovic.bloger.hr

[Vrh] Go down

Ceca Ražnatović - Page 8 Empty Re: Ceca Ražnatović

Postaj  heroina ned stu 22, 2009 8:54 pm

Za sve Cecine fanove,jedna dobra vijest.Ceca online sajt je ponovo u funkciji i mogu vam reći da izgleda fantastično.Svi članovi sa foruma su sačuvani. Very Happy
heroina
heroina

Broj postova : 408
Lokacija : Zabranjeni grad
Registration date : 11.04.2008

[Vrh] Go down

Ceca Ražnatović - Page 8 Empty Re: Ceca Ražnatović

Postaj  MarijaM sub lis 16, 2010 12:23 pm

Super pjevacica sve pohvale.Najbolja pjesma mi je Kukavica Very Happy
MarijaM
MarijaM

Broj postova : 11
Registration date : 12.10.2010

[Vrh] Go down

Ceca Ražnatović - Page 8 Empty Re: Ceca Ražnatović

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.